Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
 
 
 
 
 
 
 
AKADEMİK TERCÜME
 

Doktora tezleri, master / Yüksek lisans tezleri, ödevler, uzmanlık tezleriniz, bilimsel makaleler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar ve bunlara ait raporlar, araştırma notları ve eğitim amaçlı çalışmalar, araştırmalar v.b. konularda, akademisyen ve öğrencilere verilen tercüme hizmetimizdir.
Her türlü akademik metin, konusunda uzman ve deneyimli ve hatta mümkünse meslek erbabı yeminli tercümanlarımız tarafından doğru terminoloji seçimi ve oluşturulması konusunda hassasiyet gösterilerek ve zamanında teslim ilkesi ile tercüme edilir.
Ayrıca üniversitelerin istediği biçimlerde baskı, sayfa düzeni ve kâğıt seçenekleriyle hazırlanmaktadır.

" Akademik Tercüme
" Araştırma Tercümesi
" Bilimsel Tercüme
" Öğrenci Tercümesi
" Ödev Tercümesi
" Tez Tercümesi
" Sunum Tercümesi
" Proje Tercümesi
" Alan Tercümesi
" Yayın Tercümesi
" Metin / Yazı Tercümesi
" Diploma Tercümesi
" Kurs Belgeleri
" Öğrenci Belgeleri
" Başarı Belgeleri
" Sınav Belgeleri
" Okul Evrakları
" Başvuru Evrakları

 


 
 
 
 
 
 
 
 
Tercüme SÖZLÜ ÇEVİRİ
Bu hizmet seçeneğinde konuşmacı birkaç cümleden sonra ara vererek, tercümanın o ana kadar aldığı notları tercüme ederek aktarmasına imkan verir. Özel donanım gerektirmediği ve simültane tercümeye nazaran daha uygun fiyatlı ve külfetsiz olduğu için yabancı iş adamları ile küçük iş toplantıları, karakol sorguları, tapu daireleri, duruşmalarda verilen ifadeler için idealdir.
 
 
Tercüme

WEB SİTESİ ÇEVİRİSİ
Sitenizin adresini personelimize bildirmeniz halinde fiyat teklifimiz tarafınıza ulaştırılmaktadır. Teklifimizi onaylamanız halinde web sayfanızı uzman çevirmenlerimize emanet edebilirsiniz.

© Copyright Viola Tercüme ve Uluslararası Dil Aracılık Hizmetleri Adres: Barbaros Mah. Çeşmeci Sok. No: 2 Körfez / KOCAELİ Tel:+90(262) 527 15 54 Fax: +90(262) 527 10 65