Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
 
 
 
 
 
 
 
AVRUPA BİRLİĞİ HİBE PROGRAMI TERCÜME
 
 

HİBE PROJELERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ;

VİOLA TERCÜME, Merkezi Finans ve İhale Birimi Çağrıları, Avrupa Birliği Genel Sekreterliği, Avrupa Birliği Genel Merkezi, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, Euromed Heritage, Tarım Bakanlığı, Tübitak ve diğer ulusal/uluslararası fonların Yerel Yönetimlere, Sivil Toplum Kuruluşlarına ve KOBİ’lere ulaştırılması yönünde proje fikirleri sunar ve proje hazırlar.
VİOLA TERCÜME, teklif çağrıları doğrultusunda onay makamlarının beklentilerini göz önüne alarak, firma analizlerini yerinde saha çalışmaları ile gerçekleştirmekle birlikte, firma analizini projeye en iyi şekilde yansıtarak uygun formatta başvurunun yapılmasını sağlamaktadır. Onay makamları tarafından projenin uygun görülmesi sonrasında ise hibe sözleşmesinin imzalanmasından proje dosyasının kapatılması aşamasına kadar ki proje yönetiminin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.
Projelerimiz Avrupa Ülkelerinde proje yazım konusunda eğitim almış konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır.
Gruplar halinde ihtiyaç duyulması üzerine Proje yazım ve Yürütüm eğitimleri gerek kendi eğitim merkezimizde gerekse müşteri merkezinde eğitimler verilmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
Tercüme SÖZLÜ ÇEVİRİ
Bu hizmet seçeneğinde konuşmacı birkaç cümleden sonra ara vererek, tercümanın o ana kadar aldığı notları tercüme ederek aktarmasına imkan verir. Özel donanım gerektirmediği ve simültane tercümeye nazaran daha uygun fiyatlı ve külfetsiz olduğu için yabancı iş adamları ile küçük iş toplantıları, karakol sorguları, tapu daireleri, duruşmalarda verilen ifadeler için idealdir.
 
 
Tercüme

WEB SİTESİ ÇEVİRİSİ
Sitenizin adresini personelimize bildirmeniz halinde fiyat teklifimiz tarafınıza ulaştırılmaktadır. Teklifimizi onaylamanız halinde web sayfanızı uzman çevirmenlerimize emanet edebilirsiniz.

 
 
© Copyright Viola Tercüme ve Uluslararası Dil Aracılık Hizmetleri Adres: Barbaros Mah. Çeşmeci Sok. No: 2 Körfez / KOCAELİ Tel:+90(262) 527 15 54 Fax: +90(262) 527 10 65