Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
 
 
 
 
 
 
 
DEŞİFRE ve ARDIL ÇEVİRİ
 
 
DEŞİFRE ÇEVİRİ:   Deşifre, seminer, toplantı, konferans ve benzeri organizasyonlarda kaydedilen kaset, cd, vcd ve dvd formatındaki ses kayıtlarının metin formatına dönüştürülmesi hizmetidir. Ses kayıtları, Word, Pdf veya benzer formatlarda metin haline dönüştürüldükten sonra, talebiniz halinde her dilde tercüme hizmeti de verilir.

ARDIL ÇEVİRİ:   Ardıl (konsekütif) çeviride, çevirmen, konuşmacının konuşması esnasında notlar alır ve çevirisini konuşmacının cümlesini, paragrafını veya konuşmasını bitirmesine müteakip yapar.
Ardıl çeviri hizmeti süresince sabit bir mekân yoktur. Çevirmen, hizmet saatleri dahilinde çeviri talep eden kişinin sürekli yanındadır ve onun yurt dışı seyahatleri, fuarlar vs. sırasında gerek duyduğu sözlü çeviri hizmetini en iyi şekilde verir.
Firmamız, ardıl çevirileriniz için, alanında bilgi, birikim ve yetenek sahibi çevirmenlerin görevlendirilmesine özen gösterir. Ardıl çeviriler için fiyatlarımız, çevirinin yerine, zamanına, konusuna ve süresine göre değişiklik göstermektedir.
Talep ettiğiniz çeviri hizmeti hakkında bilgi vermeniz halinde, size fiyat teklifimiz aynı gün içinde sunulacaktır.

 
 
 
Tercüme YAZILI ÇEVİRİ
Tüm dillerde Yeminli - Noter tasdikli Tercümeler
Ticari Tercümeler
Teknik Tercümeler
Akademik Tercümeler
Edebi ve Sanatsal Tercümeler
Kitap, Katalog ve Broşür Tercümeleri
Tıbbi Çeviri
Tercüme SÖZLÜ ÇEVİRİ
Bu hizmet seçeneğinde konuşmacı birkaç cümleden sonra ara vererek, tercümanın o ana kadar aldığı notları tercüme ederek aktarmasına imkan verir. Özel donanım gerektirmediği ve simültane tercümeye nazaran daha uygun fiyatlı ve külfetsiz olduğu için yabancı iş adamları ile küçük iş toplantıları, karakol sorguları, tapu daireleri, duruşmalarda verilen ifadeler için idealdir.
 
Tercüme

WEB SİTESİ ÇEVİRİSİ
Sitenizin adresini personelimize bildirmeniz halinde fiyat teklifimiz tarafınıza ulaştırılmaktadır. Teklifimizi onaylamanız halinde web sayfanızı uzman çevirmenlerimize emanet edebilirsiniz.

© Copyright Viola Tercüme ve Uluslararası Dil Aracılık Hizmetleri Adres: Barbaros Mah. Çeşmeci Sok. No: 2 Körfez / KOCAELİ Tel:+90(262) 527 15 54 Fax: +90(262) 527 10 65