Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
 
 
 
 
 
 
 
 
GENEL BİLGİ VE FİYATLANDIRMA
 
 
     

Tercüme edilecek metin çevrildikten sonra hedef dilde meydana gelen metin Word ortamında sayıldıktan sonra her 180 kelime bir sayfa olarak hesaplanır.
Dillerin farklılığına, metin’in içeriğine ve üzerinde çalışılması gereken programların çeşitliliğine göre fiyatlarda değişiklikler yapılabilmektedir.


Noter tasdikli çevirilerin noter ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

 
 
Çapraz çevirilerde ücretlendirme;
 
     Örneğin İngilizce bir metnin Almanca’ya çevrilmesi için önce İngilizce’nin Türkçe’ye daha sonra Almanca’ya aynı çevirmen tarafından veya farklı çevirmenler tarafından çevrilmesi iki ayrı çeviri yapılmış gibi fiyatlandırılır.
Yurt dışına giden çeviriler için alınması gereken Apostil Tasdiki ve ihale dosyaları için alınması gereken valilik tasdiki tasdik ücretleri müşteriden alınmak suretiyle kurumumuzca ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Kurumsal üyelerimize öncelik veriyor ve özel fiyat avantajlarımızdan yararlanmalarını sağlıyoruz bunun yanı sıra toplu gelen çevirilerde ve öğrencilere uygun fiyatlar vermekteyiz.

İş Teslimatı: Mail, Fax, Posta, CD veya elden alınabilecek dokümanlarınız çevirileri tamamlandıktan ve ödeme şekli kararlaştırıldıktan sonra şirketimiz çalışanları tarafından size ücretsiz olarak teslim edilir.
 
 
© Copyright Viola Tercüme ve Uluslararası Dil Aracılık Hizmetleri Adres: Barbaros Mah. Çeşmeci Sok. No: 2 Körfez / KOCAELİ Tel:+90(262) 527 15 54 Fax: +90(262) 527 10 65