Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
 
 
 
 
 
 
 
                      KONSOLOSLUK İÇİN GEREKEN TERCÜMELERİN DIŞİŞLERİ TASDİKİ
 
İhtiyaçlarınıza göre değişen yeminli mütercimlik, profesyonel çeviri hizmetlerimiz ve bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Tercümesini yaptırdığınız belgelerin ilgili konsolosluktan tasdik edilmesi gerektiği takdirde, aşağıdaki tasdik işlerini yaptırmanız gerekmektedir.
1-) Noter Tasdiki : (tercume bürosunun anlaşmalı olduğu noter)
2-) Dış işleri Tasdiki : (Ankara, Balgat semtinde bulunan Dışişleri binasından )
3-) İlgili Konsolosluk : (Noter ve Dışişleri tasdikini tamamladıktan sonra ilgili konsolosluktan tasdik yaptırabilirsiniz.)

 
 
 
Tercüme YAZILI ÇEVİRİ
Tüm dillerde Yeminli - Noter tasdikli Tercümeler
Ticari Tercümeler
Teknik Tercümeler
Akademik Tercümeler
Edebi ve Sanatsal Tercümeler
Kitap, Katalog ve Broşür Tercümeleri
Tıbbi Çeviri
 
Tercüme SÖZLÜ ÇEVİRİ
Bu hizmet seçeneğinde konuşmacı birkaç cümleden sonra ara vererek, tercümanın o ana kadar aldığı notları tercüme ederek aktarmasına imkan verir. Özel donanım gerektirmediği ve simültane tercümeye nazaran daha uygun fiyatlı ve külfetsiz olduğu için yabancı iş adamları ile küçük iş toplantıları, karakol sorguları, tapu daireleri, duruşmalarda verilen ifadeler için idealdir.
 
 
Tercüme

WEB SİTESİ ÇEVİRİSİ
Sitenizin adresini personelimize bildirmeniz halinde fiyat teklifimiz tarafınıza ulaştırılmaktadır. Teklifimizi onaylamanız halinde web sayfanızı uzman çevirmenlerimize emanet edebilirsiniz.

 
Tercüme

HUKUKİ TERCÜME
Kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, vekaletnameler, sözleşmeler, beyannameler, iş teklifi ve patent başvuruları, vb. konularda, alanında uzman tercümanlarımız tarafından verilen tercüme hizmetidir.

© Copyright Viola Tercüme ve Uluslararası Dil Aracılık Hizmetleri Adres: Barbaros Mah. Çeşmeci Sok. No: 2 Körfez / KOCAELİ Tel:+90(262) 527 15 54 Fax: +90(262) 527 10 65