Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
 
 
 
 
 
 

 

TEKNİK TERCÜME

İhraç piyasalarında ürününüze eşlik eden teknik dokümantasyon genellikle sizin en görünür elçinizdir. Önemli ve genellikle karmaşık olan teknik ve prosedürel bilgiler diğer dillerde etkin bir biçimde ifade edilmeli ve zamanında ve ekonomik bir şekilde teslim edilmelidir.
VİOLA TERCÜME en güvenilir ve gelişmiş teknik tercüme kaynaklarından biri olup üretim maliyetini ve tutarlılığı sağlamak için tercüme verimlilik araçlarını sunar. Geniş yönetim, çeviri ve yayın kaynakları projeleri hızlı bir şekilde ve istediğiniz biçimde teslim etmemize imkan verir.
Proje Yönetimi
Verimli proje yönetimi gerçekten etkili teknik tercümeler için ilk adımdır. Düzenleme ve sürüm kontrolü birçok çeviri firmasını zor durumda bırakarark hizmet ve teslim sorunları yaratabilir. VİOLA TERCÜME’nin çözümü entegre bir sipariş ve rapor yönetimi sistemi sağlayarak müşteriye en iyi hizmeti sunar. Bu müşteri güdümlü deneyimli proje yönetimi her müşterinin iş yükünün verimli bir şekilde yürütülmesine ve zamanında teslim edilmesine olanak sağlar. Dünya’daki tüm ticari dillerde ve ana dillerde hizmet vermek amacındayız.
Terminoloji Oluşturma
Kalitemizi doğrulayan yeteneklerimizden biri de sektörünüze yönelik doğru terminolojiler geliştirmemizdir. Yeni teknolojiler geliştikçe ve yeni ürünler piyasaya çıktıkça, gelişim piyasasına henüz ulaşmayan standart bir terminoloji bulmak garip değildir. Bu yüzden açık bir zorunluluk da yeni mevcut terimleri inceleyerek yeni terimler oluşturmak ve doğrulamaktır. Bu genellikle sizin iş sektörünüz ve akademik sektörden uzmanlar gerektirir. VİOLA TERCÜME herhangi bir başarılı tercüme projesi için bu önemli işlevi yönetmek ve teslim etmek için yeterli deneyim ve uzmanlığa sahiptir.                     
© Copyright Viola Tercüme ve Uluslararası Dil Aracılık Hizmetleri Adres: Barbaros Mah. Çeşmeci Sok. No: 2 Körfez / KOCAELİ Tel:+90(262) 527 15 54 Fax: +90(262) 527 10 65