Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
Tercüme
 
 
 
 
 
 
 
WEB SİTESİ TERCÜMESİ
 
İnternetin ticari hayattaki önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Bir web sitesi firmaların en ekonomik şekilde hizmet ve ürünlerini tanıtabilmesini sağlar. İnternet reklamcılığının bu kadar önem kazandığı günümüzde web tasarımlarınızın birden fazla dilde yapılması daha geniş kitlelere hitap etmenizi sağlamakla kalmaz aynı zamanda sitenizin ziyaretçi sayısının artmasına dolayısı ile de arama motorlarında daha iyi sonuçlar elde etmenizi kolaylaştırır.

Bu doğrultudan yola çıkarak, firmamız ekonomik paket kampanyaları ile web sitelerinizin farklı dillere tercümesi hususunda hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

İnternet sitelerinizi yaygın kullanılan bir dile tercüme ettirebileceğiniz gibi, uygun koşullar ile birden fazla dile web sitesi tercüme hizmetini alabilirsiniz.

Web siteniz, tüm grafik arabirimleri ve içerdiği tüm metinlerle birlikte uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, son teknoloji yazılımlarını kullanarak tercüme edilmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
Tercüme YAZILI ÇEVİRİ
Tüm dillerde Yeminli - Noter tasdikli Tercümeler
Ticari Tercümeler
Teknik Tercümeler
Akademik Tercümeler
Edebi ve Sanatsal Tercümeler
Kitap, Katalog ve Broşür Tercümeleri
Tıbbi Çeviri
 
Tercüme SÖZLÜ ÇEVİRİ
Bu hizmet seçeneğinde konuşmacı birkaç cümleden sonra ara vererek, tercümanın o ana kadar aldığı notları tercüme ederek aktarmasına imkan verir. Özel donanım gerektirmediği ve simültane tercümeye nazaran daha uygun fiyatlı ve külfetsiz olduğu için yabancı iş adamları ile küçük iş toplantıları, karakol sorguları, tapu daireleri, duruşmalarda verilen ifadeler için idealdir.
 
Tercüme

HUKUKİ TERCÜME
Kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, vekaletnameler, sözleşmeler, beyannameler, iş teklifi ve patent başvuruları, vb. konularda, alanında uzman tercümanlarımız tarafından verilen tercüme hizmetidir.

© Copyright Viola Tercüme ve Uluslararası Dil Aracılık Hizmetleri Adres: Barbaros Mah. Çeşmeci Sok. No: 2 Körfez / KOCAELİ Tel:+90(262) 527 15 54 Fax: +90(262) 527 10 65